Pages

3 Kasım 2014 Pazartesi

Meftun Mede İle Profesyonel Bloglara Doğru

Meftun Mede Logo

Meftun beyin internet sitesini nasıl ziyaret ettim hatırlayamıyorum. Sanıyorum ki blogger ile ilgili bir konu hakkında google'da arama yaparken kendisinin internet sitesini ziyaret etmiş olabilirim. Meftun bey blogger konusunda insanlara teknik anlamda ücretsiz olarak destek veriyor. Ve bloğuda tüm blogger'lara yardımcı olabilecek bir içerikle donatılmış. Zaten kendisi bu konularda çok tecrübeli olduğu için bir çok faydalı makale paylaşımında bulunmuş. İçerik olarak çok zengin bir sayfa ile karşılaştığımı itiraf etmeliyim.

Meftun bey'in  bloğunda yer alan "Yardım" sayfası aracılığıyla blogger konusunda insanlara ücretsiz olarak teknik destek hizmeti vermesi benim çok dikkatimi çekmişti. Böylesine faydalı bir çalışmayı tabi ki herkes yapmaz. Bende teknik olarak ne kadar kendimi yetiştirmeye çalışsam ve yıllardır bilgisayar sektörüyle ilgileniyor olsam da html ve web alanıyla ilgili malesef yeterli bilgiye sahip değildim ve blogger şablonumun üzerinde yapmak istediğim değişiklikler konusunda teknik destek almam gerekiyordu. Meftun beyle iletişime geçerek yapmak istediğim değişiklikleri kendisine ilettim, sağolsun kendileri de çok hızlı bir şekilde geri dönerek benimle düzenlenmiş şablonu paylaştılar.

Meftun bey bu hizmetleri tamamen ücretsiz olarak veriyor. Blogger şablonunuz da yapmak istediğiniz ve başaramadığınız değişiklikler varsa Meftun Mede ile iletişime geçmenizi ve kendisinin kaliteli içeriklerle dolu blog sayfasını ziyaret etmenizi öneririm. Buradan Meftun Mede'ye tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sizleri de aşağıdaki linki kullanarak Meftun Mede'nin sitesini ziyaret etmeye davet ediyorum.

http://meftunmede.blogspot.com/

1 yorum:

Anonim dedi ki...

Değişik bir blog bakıcam bende tşkler